379 779 260 msvseruby@seznam.cz

Ceny stravného od 1.9.2018

Děti 3-6 let

Dopolední svačina                                                  7,- Kč

Oběd                                                                       19,- Kč

Odpolední svačina                                                  6,- Kč

Celodenní stravné včetně pitného režimu       32,- Kč

Děti 7-10 let

Dopolední svačina                                                 7,-  Kč

Oběd                                                                      23,- Kč

Odpolední svačina                                                 6,- Kč

Celodenní stravné včetně pitného režimu      36,- Kč

I. Stupeň                                                               23,- Kč
II. Stupeň                                                              25,- Kč

Informace o stravování

Pestrost jídelníčku se snažíme sestavovat tak, aby odpovídal zásadám zdravé výživy, aby uspokojil nároky i toho nejnáročnějšího dítěte, které roste a vyvíjí se. Jídla se připravují v nerez nádobách. Svačinku a oběd obohacujeme dostatečným přísunem vitamínů ve formě ovoce, zeleniny a vitamínových nápojů. Též používáme celozrnné výrobky. Všechny tyto potraviny pomáhají posilovat imunitní systém dětí a přispívají k pročištění dětského organismu.

Ve školní jídelně mají děti plně zajištěn pitný režim, mohou ochutnat vodu, ovocné nebo bylinkové čaje a BIO šťávy. Ranní a odpolední svačiny jsou organizovány průběžně podle potřeb dětí.

Poznámka

Obědy se platí hotově u p. vedoucí stravování nejpozději do 15. následujícího měsíce. Na začátku školního roku se vybírá záloha stravného pro MŠ v částce 700,- Kč, pro ZŠ v částce 500,- Kč. Záloha se vyrovnává na konci školního roku, a to v měsíci červnu.

Během školního roku je možné využít Program městyse Všeruby na poskytování příspěvku na stravné ve školním roce 2018-2019. Potřebné formuláře najdete na webových stránkách www.vseruby.info.

Mateřská škola Všeruby, příspěvková organizace, Všeruby u Kdyně 156, 345 07

Provozní doba

denně od 6:30 – 16:00 hodin.

379 779 260

.